EQUIP DE GOVERN

Andreu Bujosa

Andreu Bujosa Bestard

Batle i regidor d'Urbanisme i Activitats.

Esquerra Oberta de Bunyola, EOB

Correu electrònic: batlia@ajbunyola.net

> Currículum
> Retribucions Municipals
> Declaració de béns

Sandra Llop

Sandra Llop Méndez

1aTinent de Batle i Regidora d'Educació, Treball, Mobilitat, Habitatge i Relacions Institucionals.

PSIB-PSOE

Correu electrònic: sllop@ajbunyola.net

> Currículum 
> Retribucions Municipals 
> Declaració de béns

Mercè Bujosa

Mercè Bujosa Estarellas

Segona Tinent de Batle i Regidora d'Igualtat, Benestar Comunitari, Funció Pública i Personal.

Esquerra Oberta de Bunyola, EOB

Correu electrònic: mbujosa@ajbunyola.net

> Currículum 
> Retribucions Municipals 
> Declaració de béns

Miquel Pasqual

Miquel Pasqual Garcias

Regidor d'Hisenda, Tresoreria i Comunicació.

Esquerra Oberta de Bunyola, EOB

Correu electrònic: mpasqual@ajbunyola.net

> Currículum 
> Retribucions Municipals 
> Declaració de béns

Pere Palou

Pere Joan Palou Garcia

Regidor de Dinamització, Joventut i Esports.

Esquerra Oberta de Bunyola, EOB

Correu electrònic: pjpalou@ajbunyola.net

> Currículum 
> Retribucions Municipals 
> Declaració de béns

Carmen Parra

Carmen Parra Arcos

Regidora de Turisme, Comerç i Participació.

PODEMOS

Correu electrònic: cparra@ajbunyola.net

> Currículum 
> Retribucions Municipals 
> Declaració de béns

Magda_Palao

Magda Palao Cespedosa

Regidora de Medi Ambient i Cultura

Esquerra Oberta de Bunyola, EOB

Correu electrònic: mpalao@ajbunyola.net

> Currículum 
> Retribucions Municipals 
> Declaració de béns


Source URL: https://ajbunyola.net/equip-de-govern