EL CONSISTORI

Ajuntament

Andreu Bujosa Bestard

  • Batle. Urbanisme i Activitats
  • Horari de visites: dimarts de 9:00 a 14:00h i dijous de 18:00 a 20:00h
  • Servei de cita prèvia aquí

Sandra Llop Méndez

  • Primera Tinent de Batle i Regidora d'Educació, Treball, Mobilitat, Habitatge i Relacions Institucionals
  • Correu electrònic: sllop@ajbunyola.net
  • Horari de visites: dimarts i dijous de 17:00 a 20:00h
     

Mercè Bujosa Estarellas

  • Segona Tinent de Batle i Regidora d'Igualtat, Benestar Comunitari, Funció Pública i Personal (portaveu d'EOB)
  • Correu electrònic: mbujosa@ajbunyola.net
  • Horari de visites: dimecres de 10:00 a 12:00h i de 16:00 a 18:00h
     

Miquel Pasqual Garcias

  • Regidor d'Hisenda, Tresoreria i Comunicació
  • Correu electrònic: mpasqual@ajbunyola.net
  • Horari de visites: dimecres de 10:00 a 14:00h
     

Pere Joan Palou Garcia

  • Regidor de Dinamització, Joventut i Esports
  • Correu electrònic: pjpalou@ajbunyola.net
  • Horari de visites: dimarts de 17:00 a 19:00h
     

Carmen Parra Arcos

  • Regidora de Turisme, Comerç i Participació
  • Correu electrònic: cparra@ajbunyola.net
  • Horari de visites: dijous de 17:00 a 19:00h
     

Magda Palao Cespedosa

  • Regidora de Medi Ambient i Cultura
  • Correu electrònic: mpalao@ajbunyola.net
  • Horari de visites: dimarts i dijous de 18:00 a 20:00h


Regidors de l'oposició

Grup SOM AVI

  • Antonio Muñana Sànchez
  • Felicidad Molina Torrens
  • Francisco Balcàzar Benito

Grup PARTIT POPULAR

  • Catalina Sastre Suau
  • Inmaculada Morales Suau

Grup VOX-BUNYOLA

  • Maria José Verdú Torres

Source URL: https://ajbunyola.net/el-consistori